Vážení spoluobčané,

v souvislosti s usnesením vlády ČR ze dne 9. dubna 2020 a vydaným mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví, obnovuje obecní úřad od pondělí 20. dubna 2020 úřední hodiny pro veřejnost ve standardním režimu:

Po – St              6,30 – 15,00

Čt                       6,30 – 17,00

Pá                      6,30 – 13,00

Vzhledem k nutnosti dodržování zvýšených hygienických opatření pro eliminaci rozšíření onemocnění COVID-19, je nadále upřednostňován písemný, elektronický nebo telefonický kontakt před osobním kontaktem ve všech případech, kdy je to možné. V situacích, kdy bude nezbytný osobní kontakt klientů v úředních hodinách, žádáme o dodržování odstupu mezi osobami alespoň 2 metry, používání ochranných prostředků horních cest dýchacích a používání prostředků dezinfekce rukou, které jsou k dispozici v prostorách obecního úřadu. Děkujeme za pochopení.

POZOR