znak

informacE souvisejících s výstavbou nové okružní křižovatky na silnici I/54 v křížení s ulicí Kollárova a Dvořákova ve veselí nad moravou. 

 

  • ve středu 3. dubna budou zahájeny stavební práce související s výstavbou nové okružní křižovatky na silnici I/54 v křížení s ulicí Kollárova a Dvořákova.  Hlavním investorem je Ředitelství silnici a dálnic, které uzavřelo s městem smlouvu o spolupráci na realizaci celé stavby, která by měla trvat přibližně čtyři měsíce. Upozorňujeme chodce, cyklisty i řidiče, aby dodržovali stanovená dopravní omezení!  
  • Silnice I/54 (Blatnická) bude průjezdná pouze pro nákladní automobily a doprava zde bude řízena semafory. Nákladní vozidla od ul. Kollárova mohou využít provizorně zpevněné účelové komunikace propojující ul. Kollárova a Blatnická 
  • Osobní auta od Blatnice a od Kozojídek mají značenou objízdnou trasu po místních komunikacích: J. E. Purkyně, U Polikliniky, Hutník, Dvořákova, Na Drahách   
  • Chodci a cyklisté budou mít značené trasy odlišné podle aktuálně realizované etapy stavby. V první etapě (cca dva měsíce) je možné využít chodník od Billy směrem k Hutníku a dále podél ul. Blatnická na přechod pro chodce směrem k Poliklinice. Průchod hřbitovem bude po celou dobu trvání stavby umožněn (pouze chodcům!). Parkoviště před hřbitovem bude po celou dobu trvání stavby uzavřené – je třeba využít parkovací místa od ul. Kollárova nebo parkoviště u Železáren.   

 

Zákresy dopravního značení a objízdné trasy jsou k dispozici zde:

Stavba okružní křižovatky na silnici I/54 začíná ve středu 3. dubna. Pozor na dopravní omezení!: Veselí nad Moravou (veseli-nad-moravou.cz)

Vše by mělo být hotové za 4 měsíce a nový „kruháč“ určitě přispěje k bezpečnosti i plynulosti dopravy v této části Veselí.

mapa stavby Veselí

 

krizport jmk

Přihlášení

Prohlášení o přístupnosti