Oznamujeme občanům, že ve dnech 8.-10.června 2020 bude kancelář OÚ uzavřena z důvodu čerpání řádné dovolené. Děkujeme za pochopení.

POZOR

Tak takhle teda opravdu NE !!!
Do žlutého kontejneru přece nepatří plechovky, papír, sklo ani punčocháče!!! Dotyčný/á neměl/a snahu ani žlutý pytel vysypat a celý jej vhodil/a i s tímto obsahem do žlutého kontejneru.

2špatné odpa

trideni odpadu plast samolepka

trideni odpadu papir samolepka

trideni odpadu sklo samolepka 425x600

POZOR

Oznamujeme občanům, že ve dnech 27.května, 2.června a 10.června 2020 bude prováděna velkoplošná deratizace obce Blatnička. Akci zabezpečuje firma Deratex, spol. s r. o. se sídlem ve Zlíně, která provede ošetření kanalizační sítě, veřejných ploch a vybraných objektů. Vzhledem k tomu, že je pravděpodobný výskyt hlodavců i v okolí obytných domů a hospodářských staveních, vyzýváme občany ke spolupráci, při vyhledávání pobytu hlodavců. Pokud to situace vyžaduje, obraťte se přímo na pracovníky jmenované firmy, anebo nahlaste své požadavky na úřadovnu, aby bylo zabezpečeno komplexní ošetření obce.