Které z dětí ztratilo v Blatničce rukavičky, ať se přihlásí v kanceláři OÚ nebo na telefonním čísle 777 762 433.

20210222 101134

Členové DFS Jasenka a FS Jasani děkují vedení Obce za krásný dárek v podobě multifunkčních nákrčníků s folklorním motivem. Současně vyzývají všechny, aby zaslali podobné fotky jako Julča.

Juli

Výzva přijata :-)

Markét

Markéta

Oznamujeme občanům, kteří obdrželi od firmy MDP GEO, s.r.o. Luhačovice Smlouvy o zřízení věcného břemene, že mohou ověřit podpisy v kanceláři obecního úřadu a tyto Smlouvy zde rovnou ponechat. Obecní úřad se postará o zaslání dvou vyhotovení zpět na adresu výše zmiňované firmy.

Charita děkuje všem dárcům, kteří přispěli do Tříkrálové sbírky. V naší obci se vybrala částka 12 572,– Kč.

TRKS 2021

Obecní úřad upozorňuje občany, že se v katastru naší obce pohybuje stříbrné auto poznávací značky 4Z7…. a vínové auto 3Z4...., které jsou v hledáčku Policie ČR z důvodu páchání trestné činnosti. Žádáme občany, aby dbali zvýšené pozornosti a zabezpečili svůj majetek. Je velmi důležité všímat si dění kolem sebe a pokud není něco v pořádku, zavolat policii.

Zloděj