Které z dětí ztratilo v Blatničce rukavičky, ať se přihlásí v kanceláři OÚ nebo na telefonním čísle 777 762 433.

20210114 081235

Obec Blatnice pod Sv. Ant. vydala knihu „VÁLKA A ODBOJ V BLATNICI POD SVATÝM ANTONÍNKEM“ od autorů Marie a Antonína Lukášových, ze vzpomínek a dochovaných materiálů místního učitele a odbojáře Aloise Nováka. Zájemci ji mohou zakoupit za 120,- Kč na OÚ v Blatnici pod Sv. Ant..

titul

obr. 1

obr. 3

obr. 4

obr. 2

Sam byl 4.1. viděn v Hluku, ale bohužel se ho tam nepodařilo doposud najít - městská police je informována. Kdybyste byl někdo z Hluku budeme rádi za pomoc 🙏🏻🙏🏻
‼️PROSÍM POZOR ‼️Sam není stále doma, buďte tak hodní a pomozte nám - pokud jdete běhat nebo se projet na kole, dívejte se kolem sebe 🙏🏻🙏🏻 pejsek má registrovaný čip, je nahlášený ve všech sociálních skupinách, na MP, jsou obvolány útulky i myslivci. ‼️‼️Sam je přátelský a hodný, nikomu neublíží, nemusíte se ho bát odchytit ‼️‼️
Majitel pejska Dominik Brázda kontakt 606 373 967. Za každou pomoc budeme rádi.

Sam

Sam 2

Sam 3

Literární soutěž pro mládež

Podmínky a přihláška

Konzultace nebo pomoc s jazykovou korekturou: Ludmila Janásová - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.