MUDr. Snopek, zubní ordinace Blatnice, nebude od 1.7. do 10.7.2020 z důvodu dovolené ordinovat. Bolestivé pacienty ošetří MUDr. Štefanová ve Veselí nad Moravou.

Svoz plastů a tetrapaků ve II. pololetí roku 2020 vždy ve čtvrtek v termínech:

• 2. července
• 6. srpna
• 3. září
• 1. října
• 5. listopadu
• 3. prosince

• Ordinace Blatnice MUDr. Krša oznamuje svým pacientům, že od 29.června do 10. července 2020 nebude ordinovat z důvodu plánované dovolené. Zastupovat bude MUDr. Šelepa v ordinaci v Blatnici době od 12 do 15 hodin. Ve čtvrtek 25.června 2020 bude ordinovat pouze odpoledne v době od 14 do 18 hodin. Současně vyzývá zájemce o očkování proti chřipce, ať se nahlásí do pátku 26.června, nejlépe označeným lístkem do schránky v čekárně.

Obecní úřad oznamuje občanům, že se blíží termín splatnosti místních poplatků za tříděný komunální odpad na rok 2020. Zaplatit můžete buď v hotovosti v kanceláři obecního úřadu nebo bezhotovostním převodem na bankovní účet obce č. 23423671/0100. Jako variabilní symbol uveďte, prosím, své číslo popisné. Upozorňujeme občany, že je nutno tuto povinnost splnit do 30. června 2020. Sazba poplatku za TKO pro fyzickou osobu činí 450,– Kč. Zároveň přijímáme od majitelů psů místní poplatek za psa, který činí 60,– Kč, za každého dalšího psa téhož držitele 100,– Kč. Děkujeme za Vaše včasné zaplacení.

POZOR

Tak takhle teda opravdu NE !!!
Do žlutého kontejneru přece nepatří plechovky, papír, sklo ani punčocháče!!! Dotyčný/á neměl/a snahu ani žlutý pytel vysypat a celý jej vhodil/a i s tímto obsahem do žlutého kontejneru.

2špatné odpa

trideni odpadu plast samolepka